Hlavatice a Dehetnicka skala

Ahoj,

nenajde se tu nekdo, kdo ma v nedeli volno a chtel by vyrazit na tyhle dve cache? odjezd okolo 8 z Prahy (ted mi nejede idos tak si to nepamatuju presne). Mail a telefon v mem profilu.

Fory 

Teda vybiras si pekne pekelne skryse, obe 4,5/4,5 - to zni desne lakave [:D], Zucastnil bych se, ale bohuzel zrovna zitra v sobotu odjizdim na tyden do podkrkonosi. No skoda.