Přátelé, kamarádi. Od soboty 4.5. postrádáme náš Garmin Geko 201. [:@] S největší pravděpodobností jsme jej zanechali na parkovišti, které je počátečním bodem pro Black&White Rock a lze z něj vyrazit na Lisovskou skálou příp. Devět skal .
Vím, že je vysoce nepravděpodobné, že už je v pánu, ale co kdyby. Takže pokud jste se o tomto víkendu v těchto místech pohybovali. Dejte mi, prosím, vědět na mail: [email protected]
Díky