Kačer s nickem "Zitra du do kina se psem" podle všeho vyzvedl z kešky náš TB a asi ho nezalogoval. A v poznámce u kešky je, že vyzvedával nějaké TBs. Před jeho návštěvou tam TB byl, pak ho nikdo už neviděl.
Bohužel "Zitra du do kina se psem" na maily poslané přes GC.com nereaguje. Hledám někoho, kdo se s ním zná, nebo na něj má jiné spojení. A chtěl bych ho touto cestou požádat, aby
- zalogoval vyzvednutí TB z kešky "Hucul farma"
- vložil TB do jiné kešky a nechal ho konečně putovat
- vložil do jiné kešky i TB Lamby, kterou taky vyzvedl a už ji má skoro měsíc. Ta má nacestováno 26 tis. km, tak by bylo škoda jí cestu takhle přerušit.
Jestli se pletu a "Zitra du do kina se psem" TB nebral, budu rád, když se mi ozve na mail: [email protected]
Dík za pomoc
Xoanon