Hledá se majitelka stříbrné Astry

Hledám majitelku stříbrné nové Astry která dnes jela po ulici Vídeňská v praze Krči okolo 13:15..Zamávaly jsme si ale nestihl jsem si opsat její trackovatelné číslo na vozidle…bo sem si ho opsal ale asi blbě a nechce mne ho to schroustat…Dík za ozvání.

Bo aspon nick na ní:)napíšu sám.Děkuji

Naše detektivní kancelář se domnívá, že může jít o BAF Team viz http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=1668886. Ale protože šéf detektivní kanceláře je zároveň mluvčím pro všobecné dezinformace, tak kdo ví :D:D:D

Ano, potvrzuji, viděl bych to na BAF team :slight_smile:

Stribrna Astra je i tady: http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=2&thread_id=3680&sort=&rowstart=220 kacer Crocky, ale nevidel jsem tam logo TB.

EDIT: Jeeeee ja jsem ale pako, ted koukam, ze Crocky tady psal ;);):wink: tak to se omlouvam, sem na tu fotku narazil v tom jinem tematu a vzpomel jsem si na toto a tak jsem to sem napsal aniz bych si vsimnul ze sem Crocky psal.
Byl jsem proste moc aktivni :D:D:D

Hotová detektivní kancelář!
BINGO!
Ano, byla jsem to já s Bárou, svoji geokačenkou, která byla z dalších kačerů naprosto bez sebe!
Hlavně, že jsme se našli!
A TaT4 může směle discoverovat, už jsem mu poslala kodík. :o:p:D

Děkuji všem za uspěšné nalezení kačeru:)