Ahoj všem,kačerem jsem pouze chvilku-od ledna 2007,ale baví mě to a docela mě to chytlo.Hledám kolegu(kolegy) z okolí Hodonína,nebo z JM,kteří by se občas rádi setkali a jen tak pokecali,nebo udělali společný geovýlet.Auto mám k dispozici.Pokud máte zájem napište mi na mail,budu se těšit a ostatním přeji hodně štěstí a hezkých zážitků…geopozdrav neznám ,[;)]tak ahoj
Tak to bych chtěl rovnou vyřknout prosbu, že věřím, že se na Hodonínsku objeví hodně nových cacheí, když nám ten Mikas teď tak ztávkuje [:)]
s pozdravem Miták z Uherského Hradiště, toho času žijící v Brně.
Omlouvám se předem,pokud jsem to někde přehlédl,ale zeptám se : Jde získat pro TB taky ikonku(obrázek)která by se ukazovala místo klasického TB…?![]()
Prosímtě, vždyť máš takovou hezkou geokolegyni, tak co ti chybí??? :o
Ano,kolegyni,ale bral bych taky pc znalého kolegu na doučování…![]()
nyní vážně: na doučování čeho?
kdyžtak klidně mejlni
taky hledam kolegu ci kolegyni,ale na Brnensku ![]()