Hledám nejspíše jednoho námořníka či námořnici pro odlov Prague Bridges 5 příští víkend. Statná postava výhodou, ať máme vyvážené šlapadlo. Na počasí nehledím, pokud budou půjčovat, chci jít do toho.
To máte všichni odloveno nebo se bojíte vody? ![]()
treba se bojej tebe ![]()
Jo to je jasný, jak z mých oblíbených i založených keší totiž plyne, jsem vodník. jenže kdo se vody nebojí, nemusí se bát ani vodníka ![]()
Hehe a na co si vodnici pujcuji plavidlo
uvidime, budu to chvili sledovat a kdyz bude cas tak se ozvu ![]()
no je to jasny - vodnici jedou ve velkym a uz jim nestaci topit jednotlive, chteji rovnou hromadny zajezd ![]()
Mno vidis Daine, to mne nenapadlo … Pustim na nej cernyho psa to snad bude stacit ![]()
halohalo
Poslední výzva! Kapitán SMS Miramar hledá statečné námořníky!
Ja bych do toho dneska (13.9) sel, jen muzu az po 17 hodine.
ja jsem pro
Ok, v 17:00 na miste. Pres GCprofil ti poslu tel. cislo.
M.
Budu tam.