Hledám posádku pro "Prague Bridges 5" - 13.-14. 9.

Hledám nejspíše jednoho námořníka či námořnici pro odlov Prague Bridges 5 příští víkend. Statná postava výhodou, ať máme vyvážené šlapadlo. Na počasí nehledím, pokud budou půjčovat, chci jít do toho.

To máte všichni odloveno nebo se bojíte vody? :slight_smile:

treba se bojej tebe :slight_smile:

Jo to je jasný, jak z mých oblíbených i založených keší totiž plyne, jsem vodník. jenže kdo se vody nebojí, nemusí se bát ani vodníka :slight_smile:

Hehe a na co si vodnici pujcuji plavidlo :stuck_out_tongue: uvidime, budu to chvili sledovat a kdyz bude cas tak se ozvu :slight_smile:

no je to jasny - vodnici jedou ve velkym a uz jim nestaci topit jednotlive, chteji rovnou hromadny zajezd :slight_smile:

Mno vidis Daine, to mne nenapadlo … Pustim na nej cernyho psa to snad bude stacit :smiley:

halohalo

Poslední výzva! Kapitán SMS Miramar hledá statečné námořníky!

Ja bych do toho dneska (13.9) sel, jen muzu az po 17 hodine.

ja jsem pro

Ok, v 17:00 na miste. Pres GCprofil ti poslu tel. cislo.
M.

Budu tam.