Zdravím všechny kolegy.
Pro pořádání eventu v Praze o wherigo hledám někoho, kdo by byl tak hodný a pomohl mi zajistit nějaký prostor, nejlépe třídu či podobnou místnost s dataprojektorem a v ideálním případě alespoň jednou přípojkou na net (to ale není podmínkou). Termín konání ještě stanoven přesně nebyl, jednalo by se ale o některou sobotu a nebo neděli počínaje 21.2. (vyjma 28. a 29. 2.).
Všechny nabídky vítány ![]()
Miestnost v Prahe na event? Tak to si prenajmi rovno velku salu v Lucerne ![]()
sutech: mas na mailu zpravu…![]()