nechtěl by někdo tento víkend (sobota 8.11. nebo neděle 9.11.) na Matrix ? Můj obvyklý geoparťák Blogi nemá kolo a tak se mnou nechce jít a další členové našeho geotýmu jsou (kromě manželky) ještě prťata. Pocasi by jeste nemuselo být nejhorší a před zimou už to stejně lepší nebude, takže na kole by se to mělo dát absolvovat. Pokud jsem někoho oslovil, dejte mi prosím vědět přes profil nebo v tomto vlákně, abychom domluvili konkrétní den a čas. Dík.
Taky zdravím !
Takže sobota dopoledne, s koly je to asi ideální a potrhlé děti sebou. Upřesníme si čas aby se případně mohl někdo přidat. Prima, už se těším.
Takže domluveno: jde se do Matrixu v sobotu 8.11., sraz v 10:00 hodin s bicykly na výchozích souřadnicích. Pokud se někdo připojí, rádi ho uvidíme. Discovery Team a Fanda199