Hledám společnost na Matrix

Ahoj,

nechtěl by někdo tento víkend (sobota 8.11. nebo neděle 9.11.) na Matrix ? Můj obvyklý geoparťák Blogi nemá kolo a tak se mnou nechce jít a další členové našeho geotýmu jsou (kromě manželky) ještě prťata. Pocasi by jeste nemuselo být nejhorší a před zimou už to stejně lepší nebude, takže na kole by se to mělo dát absolvovat. Pokud jsem někoho oslovil, dejte mi prosím vědět přes profil nebo v tomto vlákně, abychom domluvili konkrétní den a čas. Dík.

Pepa z Discovery Teamu

Zdravíme našeho oblíbeného mafiána;),
s Fandou, možná i s koly pouze v sobotu dopoledne. Tedy pokud berete i potrhlé děti

Taky zdravím !
Takže sobota dopoledne, s koly je to asi ideální a potrhlé děti sebou. Upřesníme si čas aby se případně mohl někdo přidat. Prima, už se těším.

Takže domluveno: jde se do Matrixu v sobotu 8.11., sraz v 10:00 hodin s bicykly na výchozích souřadnicích. Pokud se někdo připojí, rádi ho uvidíme. Discovery Team a Fanda199

Taktéž se chystám na Matrix jako mou 400. cache, nicméně až někdy v týdnu - Po až St. Pokud by někdo měl čas, společnost uvítám :slight_smile: