Já do toho jdu. Akorát teď jedu na 14 dní na dovolenou, takže až potom.
Mohu pomoci spíš s technickou stránkou (různé ty skripty, ladění, css, php apod ) a jako remcal, grafik jsem bídný (i když něčeho jsem schopen) a na psaní textů spíš nemám čas…
Také se hlásím… dělám spíše do grafiky, remcal jsem výborný a texty a myslím že psát také články/texty zvládám…
(Nenechte se zmýlit počtem nalezených kešek, byl jsem členem již rozpadlého týmu a teď lovím od začátku sám za sebe)
K té mapě mám také pár věcí;)