Ahoj, vsiml jsem si, ze nekteri kaceri uvadeji ve svem profilu na geocaching.com i nazev sveho zamestnavatele (jako treba ja) - lze podle tohoto textoveho retezce i vyhledávat? Ja na to neprisel.
Mozna to muze znit jako blbost neco takoveho chtit, ale zrovna jsem se "nastehoval" na megacentralu T-mobile v Praze na Roztylech, kde je cca 3000 lidi - to by v tom byl cert kdyby tam nekdo z nasi ceske geobandy nepracoval
Viem o par kolegoch z firmy, ale je to skor len sprostredkovane cez dalsich kolegov - BBC Beta, aktualne travim pracovny cas v betonovom modro svietiacom Y na olsanoch
ahoj, tak ve stejne budove jako ted ty se nachazim treba ja
pak ivans, mcqwak, danyx, jirfe, jaykay72, jeden clen z velke vf&family a podle me mnozi dalsi
Ja se k WC na Male Strane dle rozkazu velkeho Samana hlasim, a rad, aspon vytvorime sousedskou protivahu kolegum koncentrovanym v nadnarodnich centralach