Hliněné/keramické "placičky" v keškách -> keramický geocoint?

Občas v keškách narazíme na docela pěkné upomínkové keramické placičky, obdobu CWG.. Chtěl jsem se zeptat kde a jak si je necháváte dělat. Docela se nám líbí :slight_smile:

Je několik možností, osobně používám keramickou hmotu z Tesca, nechal jsem si udělat razítko, udělám z toho kuličku, rozmáčknu razítkem a přes noc to uschne a vytvrdne.

Jen tak na okraj, vselijake keramicke veci nachazim v keskach asi mnohem casteji po kouskach nez v celku, tak to doporucuji zvazit... a pripadne omezit ruzne tenke vycnelky (jednoduche kolecko, jakoby coin, je asi fakt nejlepsi), nesetrit na tloustce placicky atd...

 

[quote] sobikovi: Občas v keškách narazíme na docela pěkné upomínkové keramické placičky, obdobu CWG.. Chtěl jsem se zeptat kde a jak si je necháváte dělat. Docela se nám líbí :-)

[/quote]

Hod dotaz Lotrandikovi do Plzne, ten ty kolecky delal napred jen susene a rikal, ze je bude vypalovat. Jedno kolecko od nej mam. 

Mi take keramickou hmotou a pak uz jen razitkem vyrazime logo a vybarvime.[:D]