Hmyzák překročil první 100

Na vědomost se dává, že kdysi druhý nejmladší člen Spužva Teamu a dnešní samostatný kačer Hmyzák - dosáhl už hodně přes 100 kešek, Blahopřeji Spužva

Tak Vojto, ja ti take gratuluju k 1. stovce, at ti ty kesky takhle nabihaj dal. :wink:

Prvni stovka je krasna, nevim co maj vsichni na tech tisicovkach. Gratuluji!

I já moc gratuluju k první stovce! Teď už to půjde samo :wink:

Souhlasím, první stovka je největší milník :slight_smile:

Tímto otvírám diskusi: jaká byla ta vaše stovka? hezká? zklamání? plánovali jste která bude ta stá nebo jste tomu nechali volný průběh? B)

Hmyzaku tak uz i ty jsi do toho spadl? A to jsi vypadal tak nevinne. Tak at se ti to libi a at te to bavi.