HN budou dávat k předlatnému GPS

K předplatnému Hospodářských novin se budou dávat GPS od Garminu, či mapa CZ Topo 2 (viz přiložený odkaz).
K dvouletému předplatnému je Forerunner 405, ke čtyřletému Nuvi 765T, nebo Oregon 300 :wink:

Info o akci

Poznámka: čtyřleté předplatné může znamenat i objednání čtyř výtisků jedním subjektem po dobu jendoho roku :slight_smile:

Tak například, když budu chtít Oregona, tak si ho koupím za 10000 Kč samotného nebo si ho koupím za 17000 Kč s několika metráky novin. No což, aspoň děti vyhrají soutěž ve sběru. :smiley:

Je třeba to brát tak, že ta akce není vymyšlena pro lidi, co chtějí primárně Oregona, ale pro ty co chtějí číst poslední seriózní tisk, co tu máme, a k tomu dostat ještě zajímavý dárek :slight_smile:

No to je dobra zprava pro lidi, kteri objednavaji tisk pro vetsi spolecnosti. Skoda, ze nejsem jeden z nich.