Hora fugit

Než bejt pro srandu zahrádkářům, to snad by bylo lepší na nějaký čas keš disablovat, než se na ni zase zapomene :slight_smile:

(Původně byla umístěná na přístupném místě; možná že ji někdo přemístil v době kdy byla voda zamrzlá a hemžili se tam bruslaři.)