Pokud se na kesku nekdo chysta v terminu 14.8. hlasim, ze jsme uz dva co startujeme z HK z Malsovic v 9:00. Pokud se chce nekdo pridat, je vitan…
Zdravim - na jak dlouho to vidis a jakymi prostredky by jsme jeli - predpokladam kolo B)
to pořádáš exkurzi na svoji cache ? ![]()
Jede se na kole. Je to 50km ± podle toho jestli se udela nejaka keserska zajizdka. Ano Petre, jedu udelat kontrolu a vymenit uz mesice rozmacene udaje v micro schrankach. Tak me napadlo, ze nemusim jet sam. Taky chci cestou zamerit souradnice jedne zajimavosti a ty dat do finalky jako takovej bonusek.
ze bych na tebe pockal u finalky?
![]()
Je to skoda ze je to zrovna kdyz sem na dovoleny, jinak bych jel taky.
No, snad jindy. Treba tam v zime zajedu se psim sprezenim, aspon se nenaslapu ![]()
kurnik ja bych jel
ale ve 2 musim bejt v praci
- ale kdyby se to stihlo tak bych jel - popripade se od vas muzu kdykliv odpojit
Tak jsem si to precetla dnes vecer docela brzo, jinak bychom se zuastnili, skoda.