Hradec Kralove - u tri panu

Pokud se na kesku nekdo chysta v terminu 14.8. hlasim, ze jsme uz dva co startujeme z HK z Malsovic v 9:00. Pokud se chce nekdo pridat, je vitan…

Zdravim - na jak dlouho to vidis a jakymi prostredky by jsme jeli - predpokladam kolo B)

to pořádáš exkurzi na svoji cache ? :wink:

Jede se na kole. Je to 50km ± podle toho jestli se udela nejaka keserska zajizdka. Ano Petre, jedu udelat kontrolu a vymenit uz mesice rozmacene udaje v micro schrankach. Tak me napadlo, ze nemusim jet sam. Taky chci cestou zamerit souradnice jedne zajimavosti a ty dat do finalky jako takovej bonusek.

ze bych na tebe pockal u finalky? :smiley: :smiley: :smiley:

Je to skoda ze je to zrovna kdyz sem na dovoleny, jinak bych jel taky.
No, snad jindy. Treba tam v zime zajedu se psim sprezenim, aspon se nenaslapu :smiley:

kurnik ja bych jel :slight_smile: ale ve 2 musim bejt v praci :frowning: - ale kdyby se to stihlo tak bych jel - popripade se od vas muzu kdykliv odpojit

Tak jsem si to precetla dnes vecer docela brzo, jinak bychom se zuastnili, skoda.