Hradnik z Horomeric #500

Honzo a Betko, nabrali jste pořádné tempo.

Hodně pěkných kešek vám přejí,
Ivans

No teda vy jste ale nabrali tempo! A to jste senám teprve nedávno "vylíhli" :slight_smile: Moc gratuluju a těším se zase na setkání :slight_smile:

Oho uzasna zprava !!! Duo Slajz a Tucek moooc gratuluje !!