Honzo a Betko, nabrali jste pořádné tempo.
Hodně pěkných kešek vám přejí,
Ivans
Honzo a Betko, nabrali jste pořádné tempo.
Hodně pěkných kešek vám přejí,
Ivans
No teda vy jste ale nabrali tempo! A to jste senám teprve nedávno "vylíhli"
Moc gratuluju a těším se zase na setkání ![]()
Oho uzasna zprava !!! Duo Slajz a Tucek moooc gratuluje !!