mám jednu otázečku. Jelikož jsem od přírody člověk lenivý a mám jenom Legenda, chtěla bych vědět, jestli se nedá nějak hromadně vyselektovat z keší pouze základní informace + informace o cachy, bez listingu Mám PM i GSAK. Nechce se mi jednu po druhé otvírat a tradičně kopírovat, přeci jen, v Praze jich je hodně Děkuji všem za nápady!!!
Záleží na tom, co je pro tebe základní informace. Pokud máš GSAK, pak si můžeš nastavit sloupce které chceš vidět a nastavit si filtr na kešky podle tvé libosti. Pak ten vyfiltrovaný seznam můžeš exportovat třeba do txt souboru a ten si vytisknout.
Zdravim,já to řeším přes skrýšotlač pak převedu do wordu a tam se dají vyhazovat sloupce,řádky i text.Mimo to když dáš vygenerovat náhled máš na vrchu tabulku i s nápovědama.