hromadný export

Zdravím,

mám jednu otázečku. Jelikož jsem od přírody člověk lenivý a mám jenom Legenda, chtěla bych vědět, jestli se nedá nějak hromadně vyselektovat z keší pouze základní informace + informace o cachy, bez listingu :slight_smile: Mám PM i GSAK. Nechce se mi jednu po druhé otvírat a tradičně kopírovat, přeci jen, v Praze jich je hodně :slight_smile: Děkuji všem za nápady!!!

Polar Bear

Záleží na tom, co je pro tebe základní informace. Pokud máš GSAK, pak si můžeš nastavit sloupce které chceš vidět a nastavit si filtr na kešky podle tvé libosti. Pak ten vyfiltrovaný seznam můžeš exportovat třeba do txt souboru a ten si vytisknout.

Myslim, ze ji jde o to, aby videla
jmeno kese, kod, majitel, obtiznost, teren, souradnice, hint

  • asi jako kdyz otevres stranku kesky v browseru, oznacis souradnice, zkopirujes do wordu - viz obr1
  • nebo v GSAKu to same… viz obr2

jj, dyť to říkám. Nastavit si sloupce co chci vidět, dát filtr a export do tiskovýho formátu.

jasne, ale nevim, jak zobrazit hint v csv exportu.. :frowning:

Zdravim,já to řeším přes skrýšotlač pak převedu do wordu a tam se dají vyhazovat sloupce,řádky i text.Mimo to když dáš vygenerovat náhled máš na vrchu tabulku i s nápovědama.