HTML podpis

Nějak se mi nepovede použít v podpisu html, pomůže mi někdo?

Zkus použít bbcode pod tabulkou ve tvaru:
["url=adresa"]text[/url]
Ty uvozovky v první závorce umaž - bez nich to udělá link a pak nejde vidět, jak se to má zapsat.

Taky jsem si s tím lámal hlavu, poradil kolega admin :).

Choze

test

HTML tu nejde, tady se používá BBCode

Jinak: jaký mám použít tag na použití obrázku jako podpisu, když tu html stejně nepůjde?

co třeba [img] ?

No tak blbej zase nejsem :p, ale jak se do toho má vepsat ten odkaz, má to být [img]odkaz[img]?

Jasně.

Hmm, tak to vidíš :o - [img=http://www.weiner.cz/ninja.gif[img] a nic :@

Máš to spravený, měl jsi tam chybičky…

Hele, Kovboji, sice je to hezké, ale pro přehlednost fora nic moc. Bolí z toho oči, když se tam porád něco hýbe, pokud si takovýto podpis udělá každý, bude to tu za chvilku nečitelný. Nešlo by se držet malinko zavedených "standardů" a dát do podpisu třeba jen jméno, nebo nějakou hlášku, ale ne animovaný gif ? Už mi to leze krkem a to na to koukám 30 vteřin..

Děkuju adminovi za opravu, geozvěř má možná pravdu, ještě to zkusím zmenšit…

Pravdu má určitě. Sice to je pěkný, ale když to máš 30x oid sebou tak to vážně leze na nervy.

Mě ten poskakující ninja lezl tak na nervy, že jsem si ten gif zablokoval a už se mi nezobrazuje vůbec. :slight_smile:

Zobrazování podpisu i dalších nedůležitých informací ve fóru lze jinak v nastavení vypnout.

dík za info, ale jak to tedy udělat konkrétně - příklad:
na geocaching.com mi to vygeneruje podpis [color=blue]<a href="Geocaching > Groundspeak - User Profile; target="_blank"><img src="http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=Let’s+go+geocaching&uid=7ece6dee-9521-4362-bfcd-e9869fc8e344&bg=1&quot; border="0" title="Profile for Pejsek2" alt="Profile for Pejsek2"></a>[/color], jak ho sem přidám, jak jej upravit tak, aby byl vidět jako u ostatních, abych nemusel otravovat admina? Díky za info

Vůbec nepoužívaj Tagy, ale pouze hml řetězec zadej do příslušného políčka v GC.CZ profilu asi takhle:
Profil na gc.com: http://www.geocaching.com/profile/?guid=
Status bar: http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=

jsem asi kopyto, má to být tedy takto?

http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=Let’s+go+geocaching&uid=7ece6dee-9521-4362-bfcd-e9869fc8e344&bg=1&quot; border="0" title="Profile for Pejsek2" alt="Profile for Pejsek2

ale to nic nedělá :frowning: přitom když to hodim do prohlížeče, tak tam ten obrázek vidět je

Pozor na to abys neměl ty údaje prohozené a měly by bát vyplněné prý oba.

Zkopíruj tento text:
[b]http://www.geocaching.com/profile/?guid=7ece6dee-9521-4362-bfcd-e9869fc8e344[/b]
a vlož ho v profilu do kolonky Profil na gc.com:

Zkopíruj tento text:
[b]http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=Let’s+go+geocaching&uid=7ece6dee-9521-4362-bfcd-e9869fc8e344&bg=1[/b]
a vlož ho v profilu do kolonky Status bar:

Pozn. tento návod je pouze pro Pejska2, ostatní si bohužel musí změnit své guid.