Hulin #1 (GCX37M) - archivace v dubnu

Nemám z kesky dobry pocit a soude podle logu i vetsina z vas, proto ji na jare poslu do kytek!!! Bude cca na prelomu brezna a dubna ARCHIVOVANA !!! - kdo bude chtit jeste ziskat bodik, tak ma cas zhruba sest tydnu. Do te doby je k dispozici …

Ale po archivaci ji pravdepodobne nahradim nejakou zajimavejsi …