měl bych dotaz..mám Garmina etrex , BT GPS modul Nokia,telefony N9500,N9300, SE K750i.. používám Handycaching,skrýšotlač.
HG bohužel jen pro vyhledávání keší,při pokusu o připojení BT GPS mě pošle do háje a spadne…
Může mi někdo poradit nějaky program pro mobil, který by mi chodil s BT GPS a dalo se přes něj navigovat nebo který mobil to umožňuje přes HG
prosím ale jen odzkoušené kombinace..
body do Garmina dostávám přes starý počítač s ser.portem, je možné abych to měl v mobilu a navigaci používal přes něj?
díky