I+B+M+H 100

Gratulujeme, 100 bez GPS - klobouk dolů.

Taky se připojuji ke gratulaci. Obzvlášť je to zajímavé, že skoro se 100% úspěchem, a taky multi !?! To by se mělo vést v samostatné statistice !!

Děkujeme gratulantům. Za ty dva měsíce co hledáme, jsme s geocachingem zažili už mnohá dobrodružství, poslední z nich včera v Olomouci na keši Kašny. Bez GPSky je to sice náročnější na domácí přípravu, v terénu pak dobrodružnější a radostnější každý nález. Navíc v minulých dnech jsme pokořením keší Fulnek a Pramen Odry smazali zatím jediné dva neúspěšné pokusy:-) !!! Ještě jednou dík a také my přejeme hodně štěstí a ostrou šipku ostatním “kačerům”.

I+B+M+H tým