Gratulujeme k dalším kulatinám. SUPER!!!
Gratuluji k nálezům i k chuti dělat něco pro ostatní.
Gratuluju! Jen tak dál!
A jedna gratulace leti i ode me. Gratuluji ![]()
Blahopřání z jihu snad zahřeje. Hodně úspěchů a radosti přejí D+H.
Gratulujeme, škoda, že se zítra nepotkáme.
Brzké uzdravení!
Ivoši, gratuluji.
Gratulace, jen tak dal. ![]()
Také se připojuji ke gratulaci a dík za návštěvu mých sportů ![]()
Sice opožděně, ale také gratuluji!![]()
[color=blue]Díky za gratulace…
Koleno ještě sice nic moc, ale odlovy v terénu do *** celkem zvládnu…B)
Ivo a tým[/color]
Jak Ty to stíháš:o? Lovit, chystat eventy, klobouk dolů. To musí bavit, že:D:D? Gratuluju!!!