I+B+M+H slaví #700

Gratulujeme k dalším kulatinám. SUPER!!!

Gratuluji k nálezům i k chuti dělat něco pro ostatní.

Gratuluju! Jen tak dál!

A jedna gratulace leti i ode me. Gratuluji :slight_smile:

Blahopřání z jihu snad zahřeje. Hodně úspěchů a radosti přejí D+H.

Gratulujeme, škoda, že se zítra nepotkáme.
Brzké uzdravení!

Ivoši, gratuluji.

Gratulace, jen tak dal. :slight_smile:

Také se připojuji ke gratulaci a dík za návštěvu mých sportů :wink:

Sice opožděně, ale také gratuluji!:slight_smile:

[color=blue]Díky za gratulace…

Koleno ještě sice nic moc, ale odlovy v terénu do *** celkem zvládnu…B)

Ivo a tým[/color]

Jak Ty to stíháš:o? Lovit, chystat eventy, klobouk dolů. To musí bavit, že:D:D? Gratuluju!!!