Ivo z I+B+M+H a jeho tým nasadili opravdu vysoké tempo a dnes překonali další magickou hranici - 600 keší! Gratuluju a přeju hodně elánu, úspěchů a ať Ti Ivo to tempo vydrží!!!
Ivo, kky jsi tak zrychlil? gratuluji ![]()
Pripojujeme se ke gratulantum. Zase o krok bliz k tisicovce. ![]()
No teda, Ivo, to je neuvěřitelné!!! Největší gratulace a ovace!!!
Jen nám, prosím Tě, prozraď, co Tě tak nadzvihlo z toho gauče? Kdes vzal tu motivaci…?
o:o ;):D:D:D
I ode me putuji na vychod gratulace. Jeste kousek a je tu milenium.
Ivo tak ještě i písemná gratulace! ![]()
Ivo, gratulujeme k minutí dalšího mylníku na cestě za krabičkami. Ať se Ti stále daří a nejen c geocachingu!
[color=blue]Děkujeme všem gratulantům…
To MarcanC: mrkni se na svůj účet…![]()
Ivo a spol.[/color]