I+B+M+H už má 600!

Ivo z I+B+M+H a jeho tým nasadili opravdu vysoké tempo a dnes překonali další magickou hranici - 600 keší! Gratuluju a přeju hodně elánu, úspěchů a ať Ti Ivo to tempo vydrží!!!

Ivo, kky jsi tak zrychlil? gratuluji :smiley:

Pripojujeme se ke gratulantum. Zase o krok bliz k tisicovce. :slight_smile:

No teda, Ivo, to je neuvěřitelné!!! Největší gratulace a ovace!!!
Jen nám, prosím Tě, prozraď, co Tě tak nadzvihlo z toho gauče? Kdes vzal tu motivaci…?:o:o:o ;):D:D:D

I ode me putuji na vychod gratulace. Jeste kousek a je tu milenium.

Ivo tak ještě i písemná gratulace! :slight_smile:

Ivo, gratulujeme k minutí dalšího mylníku na cestě za krabičkami. Ať se Ti stále daří a nejen c geocachingu!

[color=blue]Děkujeme všem gratulantům…

To MarcanC: mrkni se na svůj účet…:wink:

Ivo a spol.[/color]