IGO

Hoj, chtěl jsem se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s tímhle programem. Resp. s přidáním PIO do něho. Myslel jsem si že si stáhnu databázi keší, ale nějak to do IGA nemůžu dostat. Asi sem fatk lama:) Nj ale nebaví mě, pořád zadávat souřadnice ručně, když to určitě jde jednodušeji. Na dohledání používám Vito Navigator II, tam se dá importovat bez problémů. Nebo snad na prvni zamereni mam pouzit jiny soft? Dika

GPX do iGo dostaneš pomocí programu IGo POI Explorer.

Díky ti…tvoj příspěvky vžy pomůžou:)