Honzo, mapa nemá chybu, jen jsem nepřišel na to , jak se vrátit do základní úrovně mapy (zmenšení). Dál pak trochu nesedí měření vzdálenosti. Jinak je to opravdu pěkný.
Honzo, mapa nemá chybu, jen jsem nepřišel na to , jak se vrátit do základní úrovně mapy (zmenšení). Dál pak trochu nesedí měření vzdálenosti. Jinak je to opravdu pěkný.