ikonky

Díky za obrázky. Mohl bys prosím ještě vyrobit dlaždici o rozměrech 88×31px (jako je Let’s Go…)? Rád bych ji vložil na svoji stránku (a jistě nejsem sám;-)

super, Honza, diky moc :slight_smile: