ta svetla je trosicku ‘spinava’, aby byly videt hrany obrazku…
Tak jsem tu ikonku pridal k me nove skrysi “Barbora”. A uz to linkuje ;o)
Diky
Barbora kutnohorska? No uvidim zitra ![]()
Taky jsem umistil ikonku s linkem na nekolik svych cachi, diky. Kam kdo smerujete link, na zakladni cachemapu, nebo na cache s 1. nebo 2. urovni? Priklad: Mariastock (doufam, ze se ty dlouhe hexadecimalni identifikatory cachi na gc.cz nemeni).
Pekny ikonky, skvela prace!
Ted jsem se naštval. udělal jsem si pěknej java script s barevnou a světlešedou ikonkou měnící barvu při přejetí kurzorem, doma vše fungovalo, ale po nahrátí do HTML kódu cache nic…pak jsem si přečetl že zakazujou Javu… grrrrrrr…
tak, uz som to tiez nasekal do vsetkych svojich cache ![]()
Tak uz jsem taky jestericku “namontoval” do (zatim) nekolika cachi.
Diky.
Stalo by za to tyto ikonky dat taky nekam do specialni slozky v albu nebo tak nekde na rane. Ted jsem je potreboval najit a docela jsem se zapotil nez jsem prolezl fora ![]()
Já jsem si je stáhnul a mám je uložené lokálně ![]()