Ikony "Posledni zpravy"

Honzo, je to super. JARRY bude spokojeny. :wink: Jen mensi problem. Ve firefoxu to lehce “zmrvi” zarovnavani. Dalo by se s tim neco delat? Diky! Firefox user.

jasne ze dalo.

Diky, ted je to “hezke” i u mne. :slight_smile: