Honzo, je to super. JARRY bude spokojeny.
Jen mensi problem. Ve firefoxu to lehce “zmrvi” zarovnavani. Dalo by se s tim neco delat? Diky! Firefox user.
jasne ze dalo.
Diky, ted je to “hezke” i u mne. ![]()
Honzo, je to super. JARRY bude spokojeny.
Jen mensi problem. Ve firefoxu to lehce “zmrvi” zarovnavani. Dalo by se s tim neco delat? Diky! Firefox user.
jasne ze dalo.
Diky, ted je to “hezke” i u mne. ![]()