Hezky den preji!
Chci se zeptat, zda-li je mozne koukat na free mapy z Site about the most accurate competitor price monitoring software for eCommerce pouzitim Mapsource.
DIKY moc za odpoved.
Zdravi
Pavel
Hezky den preji!
Chci se zeptat, zda-li je mozne koukat na free mapy z Site about the most accurate competitor price monitoring software for eCommerce pouzitim Mapsource.
DIKY moc za odpoved.
Zdravi
Pavel
Ahoj,
jde to bez problemu.
Michal
To jsem mamlas. Ja si stahnul .zip a to samozrejme do Mapsource nejde. To .exe ale jo. Nebyt potvrzeni, tak si toho nevsimnu.
DIKY MOC!!!
Pavel
DIKY moc jeste jednou!!!
Chci se jeste zeptat jak na ty Nilgiriho “typky” = jak je dostat do Mapsource a do Garmina.
Jeste jednou diky!
Pavel
Snadno. Archív obsahuje dva soubory - reg a typ. Reg (klíč do registru Windows) poklepáním nainstaluješ, soubor typ nakopíruješ do adresáře FAM_795 (nebo kolik to je…?) To je vše, do GPS se to už bude nahrávat automaticky.
Libovolné free *.img lze dostat do Mapsource taky pomocí prográmku “M3 - Mapsource Mapset Manager” http://www.malsingmaps.com/wiki/index.php/M3_-_Mapsource_Mapset_Manager
Neda se ten program sehnat jinde? Nejak se mi nechce zbytecne se registrovat na uvedene strance.
Diky
Pavel
Zkus se podívat sem, třeba ten posledni by se ti mohl hodit: http://vip.hex.net/~dougs/GPSSM/index.html
Ať dělám co dělám, stále nevyhrávám. Jak se Vám to daří, když MapSource neumí import mapy, ale jen Garmin GPS Database Files.
Prosím pomozte…
A co mas za verzi Mapsource? Starsi umi snad jen ty .gdb.
Na import map do MapSouce je M3.
Doporučuji prohledat wiki.geocaching.cz
Já už začínám řešit spíše opačný problém, začínám mít map v MapSource nějak moc a zatím jsem nepřišel na to, jak se jich zbavit.
Regulérně odinstaluj nebo promaž registry
FORMAT C:\\ a REINSTALL
Nektery mapy umi odinstalovat M3, nabidne i smazani dat (adresare), jinak jak spravne pise Pepa, smazat klic v registrech a prestane se nabizet v rolete. Bacha na to, musis si byt jisty co delas. Kdyz se neco v registrech zprzni, tak Mapsource hodi chybu a uz vubec nenajede. Osobne ale myslim, ze mnozstvi map v Mapsourci vlastne nicemu nevadi, pamet to nezere.
![]()
No právě, já to tak taky raději nechám, než si vytvořit nějaký problém.
I když, v XP by to mohla opravit obnova systému a registr se dá zazálohovat …
Normální člověk by za tuhle radu dal smajlíka.
Normalni clovek by to nikdy nenapsal ani v zertu :-).
Pokud vis presne, kde mas mapy na disku (napr. C:\Garmin\402, tak v registrech najdes v prislusnem klici (napr “Tento_pocitac\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Garmin\MapSource\402”) odpovidajici cestu ktera k danym souborum vede (napr. C:\Garmin\402\mojemapy.tdb) a neni problem cely tento klic (402) smazat. Spis to varovani prehanim, aby nekdo uplne nezkuseny zbytecne neexperimentoval.
Zaloha registru pred akci je NUTNOST :-).
Co to je moc? Kolik map v seznamu a kolik GB celkem?
Problém má spíše tu rovinu, že jsou tam mapy, které nikdy nepoužiju a tak bych se jich klidně zbavil.