Těch příspěvků o nefunkční cachemapě je opravdu moc a moc a tak to nechci hledat, chci se zeptat jak zatím probíhá domluva s adminy aby to zase fachalo…díkas
Nebud lenoch a podivej se hned do prvniho vlakna shora. To, ze uz je asi tri tydny porad prvni shora a nemeni pozici, to neni nahoda. :] Tohle je prosim pekne v prvni rade konkretni rada, cokoliv dalsiho az v rade druhe (no joo, neco tam bude…)
Koukam ze i v tom vlakne uz se vede zamlzovaci debata o necem jinem. No jo. Hledej prvni prispevek ‘Good News’ - 8.12. - a od nej dolu.