Pls., nemate nekdo jeste stahnutou instalacku verze playeru ze 7.3.2008 pro PPC?
Posledni verze z 27.3. ma oproti predchozi verzi spoustu nekompatibilit a ta predchozi jiz neni na wherigo.com k sehnani.
Nutne bych ji potreboval.
Právě Ti jí posílám… ![]()
prima, díky!!!
Podařilo se někomu v nastavení wherigo playeru změnit cestu pro ukládání cartridgí? Mně to zobrazí nějakou chybu a musím přeinstalovat.![]()
to se to rozdává… ![]()
Já jsem to vyzkoušel ve verzi 2.0.4927.3967 a normálně jsem adresář změnil. Mám PDA HP iPAQh2210 (ale nemám žádný GPS modul).
viz http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=27&thread_id=7117
poslední tři příspěvky