Tak jsem se dočetl, že na Invexu bude GPS Show. A soutěžit se bude v Geocachingu. Kdo tam pojedete, dejte echo, co se bude mudlům předvádět …
To bude po Invexu zase s keškama pěkně rušno ![]()
Tak jsem se dočetl, že na Invexu bude GPS Show. A soutěžit se bude v Geocachingu. Kdo tam pojedete, dejte echo, co se bude mudlům předvádět …
To bude po Invexu zase s keškama pěkně rušno ![]()
Bohajeho :@
okamžitý multi-disable na všechny Brněnské cache :)))
No, on Invex… ![]()
… už není to, co býval, když mi bylo 11 ![]()
a sakra,za chvíli budou i komerční keše
Jsem jeden s organizátorů GeoHry na GPS Show. Podle TrainTour reviewera nemůže být hra publikována na geocaching.com (je přístupná jenom po zakoupení vstupenky na Invex), ale určitě se máte na co těšit! Čeká vás spousta šifer s GPS tématikou po celém areálu a ceny od společností Nokia a Mio. Takže, kdo jede na Invex, GPSky s sebou!
Invex…Nokia and Mio award…no comment…
Wake up neo
Komercne kese su uz davno, napr GCKEMM.
No to se mi asi zda :o . Nechutne…
Budete někdo na Invexu přes odborné dny? ![]()
Ano, na 90% pojedu.
Ta GCKEMM je opravdu super, asi si budu muset najít jinou zábavu :@
Mno aniž bych chtěl kohokoliv urazit, musím sdělit, že jsem rád, že tam letos nevystavujeme a také, že se daná kce nedá publikovat na GC. ![]()
Ale rozhodně by to mohl být pěkný BVV mudlo event. :o