Dnes ráno jsem se díval do profilu a koukám, že už jste pokořili další stovku. Posíláme velkou gratulaci a ať vám to šlape i do další stovky. Kdypak nás doženete? H&P
Velká gratulace Išánci !!
Držím palce a mnoho štěstí do dalšího hladání..
Dnes ráno jsem se díval do profilu a koukám, že už jste pokořili další stovku. Posíláme velkou gratulaci a ať vám to šlape i do další stovky. Kdypak nás doženete? H&P
Velká gratulace Išánci !!
Držím palce a mnoho štěstí do dalšího hladání..