Zdravim.
Chystam se na kola do italie, jeden den budeme v Rime. Nemate nekdo, kdo jste tam byl, nebo kdo to znae, tip na nejakou typickou italskou hospudku v rime? A neznate nejake mistni speciality? Pizzu znam, zejo… neco, co stoji za to ochutnat na miste, ktere clovek nezapomene?
Diky za tipy…