Tímto bych chtěl pogratulovat k první stovce tomuto borci, který nejen že mi nenechá ani jednu FTF tady na severu, ale který navíc trhá keše i v počasí, kdy by psa nevyhnal! To vše se stařičkým Garminem 12XL.
Tak se tati hlavně nikde nepřeražte, touhle rychlostí máte oba za chvíli i druhou stovku, tak ať ji neděláš s nohou v sádře… :o)