IvanK 100

Tímto bych chtěl pogratulovat k první stovce tomuto borci, který nejen že mi nenechá ani jednu FTF tady na severu, ale který navíc trhá keše i v počasí, kdy by psa nevyhnal! To vše se stařičkým Garminem 12XL.

Tak se tati hlavně nikde nepřeražte, touhle rychlostí máte oba za chvíli i druhou stovku, tak ať ji neděláš s nohou v sádře… :o)

Děkujeme moc za blahopřání, však se své stovky taky dočkáš! Je to ale fuška!

I my se pripojujeme s gratulaci svym masinkovym pratelum. Nekdy nazivo Vam mileradi potreseme pravici.

Děkujeme za gratulaci a těšíme se někdy “naživo”!!!

Jasne stovka je magicka hranice. Gratuluji k jejimu dosazeni.

Díky moc a někdy a někde nashle!

Z Vasich logu je videt, ze si hledani krabicek poradne uzivate. Tak jen at Vam to tak dobre slape i nadale!

To si piš! A moc Ti děkujeme! Vždycky jsem dělal do GPS zejména geodetických aplikací, tohle je něco úplně jiného!