Tak koukám, že I+O (+B ) se přehoupli přes další kulaté čísílko. Gratuluji a děkuji za všechny vaše poctivé gratulace všem :D:D - musíme se holt snažit, ať nám tenhle thread o gratulacích neživoří :D:D:D
Tak koukám, že I+O (+B ) se přehoupli přes další kulaté čísílko. Gratuluji a děkuji za všechny vaše poctivé gratulace všem :D:D - musíme se holt snažit, ať nám tenhle thread o gratulacích neživoří :D:D:D