Jak aktivovat geocoin?

Hledal jsem v historii příspěvků, ale uspokojivou odpověď jsem nedostal, proto pokládám tento (možná pro někoho) hloupý a zbytečný dotaz.
Před časem jsem si koupil v geocachig shopu 4 geocoiny a několik travel bugů. Dneska jsem chtěl jeden GC aktivovat a ouha. Mám k němu trackovací číslo (to je vyraženo přímo v kovu), ale aktivační kód (má být podle instrukcí na geocaching.com někde na obalu coinu) nikde nebyl.
Existuje nějaká stránka, kde bych si mohl ten aktivační vygenerovat?
Jedná se mi speciálně o tyto GC:
Travel Slug
Red Handed mikro
IDTimberWolf (oválný)
Stargeezer1000

Děkuji za každou indicii :slight_smile:

http://shop.geocachingshop.eu/docs/activation.html ?

Travel Slug - http://www.coincodes.com/activations/Travelslug/travelslug.php
Red Handed mikro - http://www.coincodes.com/activations/Redhanded/redhanded.php
IDTimberWolf (oválný) - http://www.coincodes.com/activations/IDTimberwolf/idtimberwolf.php
Stargeezer1000 - http://www.coincodes.com/activations/Stargeezer/stargeezer.php

Po vložení "trackovacího čísla" do pole Tracking Number a kliknutí na tlačítko "Retrieve Activation Code" bude vygenerováno aktivační heslo. Samotnou registraci poté provedete na Geocaching > Trackable Items > Activate a Trackable Item

Rychlá a přesná odpověď, tak jsem si to představoval;)
Děkuji mnohokrát!

Mě dneska přišel můj první GC a známka k TB, takže nějak v tom ještě tápu.

  1. Jedná se o GC Prague Golem 2007. Ten se tedy aktivuje kde?
  2. Jak tak koukám na známku k TB, řetízek je jenom na jedné - COPY. Jak je to tedy s těmi známkami, proč není řetízek na obou, chybí tam?
    A ta copy by měla zůstávat doma nebo se třebas posílá, když se ta první ztratí?
    EDIT:
    Tak ad1) už mám vyřešenej, sem si všim, že u GC to bylo na papírku napsaný (www.hogcode.com).
    Ale co ad2), poradí někdo? Jak je to s originál známkou a COPY? K čemu jsou obě? A jak s těma řetízkama (podle mne se posílá ta bez COPY)?

Tak přecijenom ještě něco.
Aktivace všech zafungovala, ale u IDTimberWolf mi to pořád píše "We were unable to locate your tracking number." Nikdy předtím jsem nevyžadoval generování aktivačního kódu. Takto mi přišel z Geocaching Shopu.
Nemáte prosím někdo tip, jak ho aktivovat?
Díky

Ha, tak vyřešeno s Markem Jergou z GeoShopu. Aktivoval jsem na špatné stránce. On totiž ten můj TimberWolf je TimberWolf II, ale jak jsem to mohl vědět (navíc když jsem o nějakých verzích GC neměl ani tucha)…
Doporučuji tyto odkazy:
http://shop.geocachingshop.eu/docs/activation.html
a rovnou TimberWolf: http://www.coincodes.com/activations/Idii/idii.php

Tady na Geocaching.cz je v levém sloupci "Navigace" Aktivace Geocoinů. Pořídil jsem si teď TB. Mám ho tam taky aktivovat? Nebo je to opravdu jen pro GC a stačí to jen na Geocaching.com?

TB se aktivuje přímo na geocaching.com.

mam ten samy problem. Hleda a hleda , ale aktivovat GC se mi stale nedari.