Hledal jsem v historii příspěvků, ale uspokojivou odpověď jsem nedostal, proto pokládám tento (možná pro někoho) hloupý a zbytečný dotaz.
Před časem jsem si koupil v geocachig shopu 4 geocoiny a několik travel bugů. Dneska jsem chtěl jeden GC aktivovat a ouha. Mám k němu trackovací číslo (to je vyraženo přímo v kovu), ale aktivační kód (má být podle instrukcí na geocaching.com někde na obalu coinu) nikde nebyl.
Existuje nějaká stránka, kde bych si mohl ten aktivační vygenerovat?
Jedná se mi speciálně o tyto GC:
Travel Slug
Red Handed mikro
IDTimberWolf (oválný)
Stargeezer1000
Po vložení "trackovacího čísla" do pole Tracking Number a kliknutí na tlačítko "Retrieve Activation Code" bude vygenerováno aktivační heslo. Samotnou registraci poté provedete na Geocaching > Trackable Items > Activate a Trackable Item
Mě dneska přišel můj první GC a známka k TB, takže nějak v tom ještě tápu.
Jedná se o GC Prague Golem 2007. Ten se tedy aktivuje kde?
Jak tak koukám na známku k TB, řetízek je jenom na jedné - COPY. Jak je to tedy s těmi známkami, proč není řetízek na obou, chybí tam?
A ta copy by měla zůstávat doma nebo se třebas posílá, když se ta první ztratí?
EDIT:
Tak ad1) už mám vyřešenej, sem si všim, že u GC to bylo na papírku napsaný (www.hogcode.com).
Ale co ad2), poradí někdo? Jak je to s originál známkou a COPY? K čemu jsou obě? A jak s těma řetízkama (podle mne se posílá ta bez COPY)?
Tak přecijenom ještě něco.
Aktivace všech zafungovala, ale u IDTimberWolf mi to pořád píše "We were unable to locate your tracking number." Nikdy předtím jsem nevyžadoval generování aktivačního kódu. Takto mi přišel z Geocaching Shopu.
Nemáte prosím někdo tip, jak ho aktivovat?
Díky
Tady na Geocaching.cz je v levém sloupci "Navigace" Aktivace Geocoinů. Pořídil jsem si teď TB. Mám ho tam taky aktivovat? Nebo je to opravdu jen pro GC a stačí to jen na Geocaching.com?