Zrovna me potesila zprava, ze ma nova zlata Czech GC uz na dva skoky dorazila do Illinois. Krasnych 7572km! Jak jsou na tom vase bajecne ceske geocoiny? Taky zdarne putujou?
Chlubici vlakno? ") hehe. Ja mam stribrnak ve Finsku, ale ted tam asi nejak usnul… doufam, ze se zas rozhybe…
Mam mince na NZ ale nechlubim se protoze jsem je tam na jejich zadost poslal, takze zadna velka zasluha.
Ale prdlajs chlubici vlakno
. Czech GC se vydaly do sveta vcelku nedavno a vsechny najednou, tak me zajima, kam uz se vsude zakutalely… Je to rozdil proti TB, ktere pribyvaji postupne.
Ja mam taky jedno prvenstvi: asi jako prvnimu me ukradli Praguecoin…![]()
Odesel tedy do vecnych lovist…a je tedy zrejme nejdal:)
Prvni Lucincin, kteryzto jsme pri lyzovani zapomneli vlozit do italske SellaRondy, jenz mel odtamtud cestovat dale na jih na Sicilii se ted toula po Cechach a ten druhy se podle posledniho logu chysta do Danska. Ale mame tu z lonska jeste jednu neuzavrenou TB soutez, neniliz pravda ? ![]()
Tak muj cesky GC urazil uz 15128 km. Nyni se toula po Americe.
GC of fulfilled wishes to bere do Jeruzalema s rozmachem - pres Moskvu a Kalifornii ![]()