čau,
Jak mám dostat foto z vlastní založené cache do galerie u profilu, automaticky se tam nenahráli, jako u cizích cache? Musím to taky zalogovat s fotkama?
Jde mi o ty 3 fota z GC1574X Domazlicky Skarman (Traditional Cache) in Plzeňský kraj, Czechia created by Zraloci ze Zubriny.
Dík
neni to tim, ze jeste neni publikovana?
edit: aha, tak kes publikovana je, me to napoprve napsalo, ze neni
tipuju, ze v galerii se objevi fotky, ktere vlozis pomoci logu, ne jako upload obrazku ke kesi.
jo, je to tak nějak jak řiká Dáin: pokud uploaduju obrázek k logu, ať už cache nebo GC/TB, projde mi do galerie, pokud ke svému listingu, tak nikoliv. upřímně, nějak mi to nevadí takže jsem se tím nezaobíral
pokus sorry