Jak dostat kešky do Garmina Legend

Prosím o zkušenost, který program je pro začátek nejjednodušší, jde mi o možnost stáhnutí kešek z webu a nahrání do GPS. Mám Etrex Legend a program Mapy Source. Díky

ja používám skrýšotlač… o něm je tu na fóru taky řeč.. vybereš si místo, poloměr,druh keší a vygeneruješ si gpx soubor..ten pak otevřeš v mapsource a pošleš si mapové body do GPSky.. má to jen tu nevýhodu, že máš jen tuším 8 znaků (nebo deste?ted ji nemám iu sebe) na název..v gps jsou pod ikonama truhličky… na hledání po trase používám Mozigo,ale to je o dost složitější a v čobolštině :frowning:

Hmm, nevím kdy jsi s ním dělal naposledy, ale MoZiGo už je dávno celé v češtině, stačí si to jen přepnout v nastavení :wink: