Jak jste slavili jubileum?

Ahojky. Pot tento můj článek mi napiště jak jste slavili své 50,100,… My se k tomu taky blížíme a moc se těšíme na tu oslavu. Tak co? Jak je to?

Ja doporucuju vybrat si nejakou paradni cache a na ni si zaradit. Treba jako ja na sve 1000.

Viz. log: http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=b7c72e1e-52e4-4275-ba19-1b2afbe62dda

Ideální 1000-ca keš je třeba tahle:

[cache]GC144TK[/cache], Jizerské tisícovky.

Jen je to potřeba pořádně načasovat, ať po cestě neposbíráte víc keší, než potřebujete :slight_smile:

Taky jsem premyslel kde dat 500vku. A zvitezila u me Smrzice Crazy [cache]GC1CT2F[/cache]. A to protoze kese od tohoto autora jsou vzdycky vychytany…a taky ze byla. Nebudu prozrazovat vic, ale fakt vsem doporucuju.

Jo a 600. me vysla na nejakou trapnou brnenskou mikro:/

Já se taky vždy snažím jako jubilejní vybrat nějakou extra blížím se k 300 a asi si dám tuhle GCZ2DP

Zatím mi všechny stovky vyšly na geopiva. :smiley:

no jak ty to delas :slight_smile: jestlipak nechodis je na ty piva? :wink:

Vzhledem k tomu že kešuji spíš neplánovaně jsem si jubilejní cache moc nevybíral, jen #150 se mi povedla na první cache, kterou založil tým, který jsem ke geocachingu přivedl. Jo a ke stovce jsem si koupil geocoin 100 Finds (zatím je stále v šuplíku :smiley: )

nijak. to se musí? :o

Nemusí. Taky to neřešíme, čísla keší jdou tak nějak mimo nás. Když jsem koukal na naše "milníky" jak je vyplivne GSAK tak tam je jen velice málo zajímavých kešek, které bych byl vybral záměrně, kdybych je vybíral…

Ja to moc neresim, litr jsem si ale dal treba Diagnosis, protoze mi to prislo jako stylovka…ten pribeh uz se mi zdal, ze je o me :slight_smile:

Já našel svůj 1. GC. B)

tak to má 100 byla truhla šíleného vědce a 200 bylo FTF… takze tak :slight_smile:

Taky se připravujeme na naší první stovku, máme teď 99 a vybíráme pečlivě, která si to zaslouží. Nebo snad my jí?? Už asi máme vybráno: Bude to voda na polívku v Jindřichově Hradci a oslavíme to pak v hospůdce nějakou dobrou geopolívčičkou a geopivem.

Já to moc neřeším, především proto, že jsem keše hledal ještě před založením mého účtu, takže jsem jich už viděl rozhodně víc než sto. Nicméně "kaote" oslaví stovku za dvě keše, a možná by nějaká pěkná pražská stylovka nebyla k zahození :slight_smile: když už je jednička ve Vídni. Máte někdo tip na nějakou pěknou a zapeklitou mysterku v sirsim centru Prahy? Uhlíře už mám, a navíc je už mrtvej :slight_smile:

No,my jsme chtěli stovku na Vánoce ,nebo Nový Rok.Ale vypadá to,že to bude dříve,tak dáme na tu stou asi místo obtížnosti 1-1,5,alespoň dvojku :smiley:

Stovky jsem nechal jen tak plynout, ale nic proti oslavám. Před 1000fkou jsem si táhl poslední dva výlety sebou na zádech šampáňo. Ale nakonec to nepřišlo zas tak nečekaně, tak jsem se na to den dopředu připravil.
viz.: Tajemný Klášťov http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=15a570d1-9b4e-4eef-aaad-f4e5caf872ca

Ja jsem slavila s onovym vyznamneji 500 nalezu a to kesi Vampire’s nightmare [cache]GC1CX0E[/cache], byla vytipovana na jubileum:). A udelali jsme si radost koupi GC 500 found ktery sel s nami:)

Stovka je nejkrásnější, na tu se vyplatí vybrat něco speciálního… :wink:

Hehe, no skoro :D, jenom by furt nesměly být ve středu a nejlépe ještě den před zkouškou.:frowning: