Jak na GPX do garmina

Zdravim. Mám jen dotaz. Mám MDA4, v něm nahranou navigaci garmin a potřeboval bych poradit jak do něj dostat GPX soubor vygenerovany skrýšotlačem. Po nahrání souboru do složky GPX v navigaci, mi to žádný body neukazuje.. Díky, Michal