Jak na jednu dvojitou letně-zimní cache?

Poraďte jak nejlépe odkomunikovat cache, která má přes zimu malou krabičku a přes léto větší umístěnou o kousek vedle? GPS souřadnice jsou stejné, jde spíš o velikost, popis, hint …

Napadlo nás to všechno popsat do listingu.

Díky za nápovědu

Na podobnych kesich vetsinou autor pri zmene na letni/zimni "kabat" upravi prislusnym zpusobem listing. Mit to tam oboji najednou mi nepripada rozumne (kdy prejde autor na leto/zimu?).

jj měnil bych to formou změny listingu a změny souřadnic…

JJ, taky mam podobnej problem, mam krabicku, ktera je pristupna jen od dubna do rijna a potrebuju nekde plácnout jeste "zimní" verzi, ale ta musi byt nekde uplne jinde. Vzhledem k tomu, ze je to mysterka, tak se mi nechce delat dvoji vypocet - mam spis napad, ze pro odectenim cisla z letni verze vyjde zimni verze

nebo staci zadat offset (metry a azimut), pokud to teda neni uplne nekde v psich jatrech.

A nebo nechat keš jen v letní verzi a v zimě bude pod sněhem/ledem bezpečně zazimovaná. :slight_smile:

No cache je na horách a nepřijde mi rozumné nemít ji dostupnou v zimě …
Souřadnice jsou stejné, takže tohle problém nebude, pouze jedno místo je u země (menší lock&lock) a druhý výš ve skále (tuba od vitamínů). Mít celoročně malou verzi mi přijde škoda, je to v přírodě a nemůže to tak sloužit jako tržiště.

Kdy se udělá zimní verze je jednoduché - tehdy, když napadne metr sněhu :slight_smile:

Asi to zkusím tou změnou listingu nebo nějak popsat, aby se tam nemusela dávat letní zimní verze, protože jednou napadne sníh dřív a bude to nedostupné.

Mno, v horach jsou proste v zime kesule nedostupny, nebo se jim alespon zveda obtiznost (teda ne v listingu).
Bud bych se tim netrapil (holt si pixla v zime odpocne - na horach castej jev) nebo se pripravil na obmenu casti listingu.
Stejne se ale moc nezmeni, dle murphyho zakonu napadne a nafouka pres noc takova vrstva snehu, ze veci ve velky pixle zustanou uvezneny az do jara a majitele trackovatelnejch itemu budou silet, ze se jim brouci ztratili.

Nebo tam mít obě pořád. Do listingu bych napsal, že v případě silnější sněhové pokrývky je možné pužít cachešku ve sklále. A pro náhodné nálezce zimní verze bych do ní dal podrobný popis, kde najít tu letní (třeba se bude někdo chtít prokopávat. Pokud bych nebyl moc zmrzlý, tak bych to asi zkusil :slight_smile:
Pokud tedy dvě pixličky na jednom místě nejsou nějak proti pravidlům…