jak na presun GSAKu na novy PC

Ahojte, poradil by mi nekdo
jak mam optimalne presunout full GSAK na jiny pocitac?
Diky

  1. Nainstaluj si ho na novém PC. Na starém si udělej komplet zálohu a po přenosu na nové pecko jí naimportuj. A je to.

  2. Nainstaluj si ho na novém PC. Na starém si zkopíruj celý adresář GSAK i s chlupama a nahraj ho na novém pecku do nového adresáře GSAK.

Udelej si backup s kompletnim nastavenim a az to nainstalujes, das restore a je vymalovano

EDIT: mel jsem snahu:D

stando, priste okamzite posli prispevek treba jen s jednim pismenkem, at to je rychle a pak si to budes editovat :smiley: solsi nebude mit sanci poradit driv :slight_smile:

velka omluva za OT, ale ty spravne rady uz byly udeleny :wink:

12 minut mu nikdo neodpovedel, tak jsem mu napsal, aby zbytecne necekal a Solsi mel stejne vnuknuti. Hlavne, aby to klukovi spravne hralo.

urcite bude, my z vysocan jsme desne sikovni :wink:

Sorry pánové za přeběhnutí, ale RSS v opeře mám nastavený na aktualizaci po 15 minutách, tak já si to zkrátím, abych příště reagoval rychleji :smiley:

WOW, tady Ti pri maly sobote vsichni muzou utrhat ruce, aby Ti mohli pomoct. Nazdarek Daine!
A s licenci taky nebude problem?
Diky chlapci!

Nebude :smiley:

P.S. A zase první. Heč, heč. :wink:

Chvili jsem byl pryc a zase druhej. No uz jsem pomalej, bolej me klouby a to jsem je vcera promazal pecenym kolenem na cernym pive. Hec Dorki, abys vedel.
Sorry za OT