Ahojte, poradil by mi nekdo
jak mam optimalne presunout full GSAK na jiny pocitac?
Diky
-
Nainstaluj si ho na novém PC. Na starém si udělej komplet zálohu a po přenosu na nové pecko jí naimportuj. A je to.
-
Nainstaluj si ho na novém PC. Na starém si zkopíruj celý adresář GSAK i s chlupama a nahraj ho na novém pecku do nového adresáře GSAK.
Udelej si backup s kompletnim nastavenim a az to nainstalujes, das restore a je vymalovano
EDIT: mel jsem snahu:D
stando, priste okamzite posli prispevek treba jen s jednim pismenkem, at to je rychle a pak si to budes editovat
solsi nebude mit sanci poradit driv ![]()
velka omluva za OT, ale ty spravne rady uz byly udeleny ![]()
12 minut mu nikdo neodpovedel, tak jsem mu napsal, aby zbytecne necekal a Solsi mel stejne vnuknuti. Hlavne, aby to klukovi spravne hralo.
urcite bude, my z vysocan jsme desne sikovni ![]()
Sorry pánové za přeběhnutí, ale RSS v opeře mám nastavený na aktualizaci po 15 minutách, tak já si to zkrátím, abych příště reagoval rychleji ![]()
WOW, tady Ti pri maly sobote vsichni muzou utrhat ruce, aby Ti mohli pomoct. Nazdarek Daine!
A s licenci taky nebude problem?
Diky chlapci!
Nebude ![]()
P.S. A zase první. Heč, heč. ![]()
Chvili jsem byl pryc a zase druhej. No uz jsem pomalej, bolej me klouby a to jsem je vcera promazal pecenym kolenem na cernym pive. Hec Dorki, abys vedel.
Sorry za OT