Neporadil by mi nekdo, jak si zazalohovat mapu nahranou v eTrex Legendu? Konkretne se mi jedna o to, ze chci do pristroje nahrat novou mapu, ale zaroven chci zazalohovat prednahranou mapu cele CR od Mountfieldu (CD nemam) pro mozne pozdejsi pouziti… Diky vsem potencialnim odpovidajicim ![]()
Existuje soft GPSDaemon, umi vytahnout z GPSky nahrane mapy a ulozi je jako *.img. Pocvic abzuku
na Yahoo is part of the Yahoo family of brands.
Diky za radu, uz jsem to vyzkousel… extrakt bez problemu
Mas nejak ozkousene, ze kdyz se to do GPS zpatky nahraje napr. pres Sendmap, tak to zase funguje? Btw, Gpsmapedit hlasi, ze mapy jsou zamkle, to ten klic asi budu potrebovat i na nahrani do GPS, co? Jde ten klic taky nejak vytahnout?
Na nahrani klic potreba neni, ale na otevreni mapy v GPS jo. Kdyz jsem nahraval mapu pres Mapsource, tak tam je volba pri odemykani mapy “pouzit kod ulozeny v GPS” nebo tak nejak. Takze tam nekde je. Praktickou zkusenost s neznamymi zamcenymi mapami nemam. Budes prvni, tak dej vedet :-).