Pokud se to zde už řešilo, omlouvám se, nemám sílu pročítat se vším. Klidně mě pouze někam přesměrujte a tohle zamkněte/vyhoďte/zrecyklujte/zkrmte králíkům… jak je libo.
Jako že většinu funkcí gc.com jsem bes větší újmy na počítači a psychice objevila metodou pokus-omyl, tohle se mi prostě nepodařilo zjistit. A všemocná Wiki očivině také mlčí. Jak jako owner cache nahraji obrázky k listingu, aby se mi na ně potom úplně dole zobrazily odkazy?
EDIT: Ještě jsem zapomněla, že je tam chci hlavně abych je pak mohla dát do listingu a nechce se mi je nahrávat někam jinam. Takže napsat poznámku a k tomu to nahrát by bylo také možné. Ale tohle očividně jde, takže mě zajímá jak:).