Dostal jsem od Dryjaka informaci (dík), ze zmizel coin Czech Jarouch IV. z Baroktní Lyse a v logbooku napsali “Zelouchove” ze ho odebrali ale na GC se nezalogovali. Nevíte někdo jak je kontaktovat (ve statistikach jsou)?
Prohledávat logy všech keší zda tam náhodou nejsou se mne moc nechce. Díky za pripadne informace.
chod na gc.com, daj my account a vpravo v strede je moznost find another player. Zadas tam nick a mal by si byt tam, v pripade ze taky nick existuje na .com
Samane, to jsem udelal a mail jim napsal po tom, co jsem informoval Jaroucha, ze z nasi kese byl vybran a nezalogovan coin. Je to zase nekolik dni a odpoved zadna.
Shodou okolností jsem zjistila, že mám 2 coiny za mořem u nováčků.. Jeden z nich ho bral dokonce na své 1. keši a od té doby na GC.com nebyl…
Nezbývá mi než se modlit…
O našeho 1. a jediného TB jsem přišla asi měsíc po jeho aktivaci:-/
modlenie pomoct moze, ale lepsie by mu bolo napisat. Casto sa mi stane, ze ked dotycnemu napisem, ospravedlni sa a do tyzdna je TB v cache - ale je pravda, ze vela novych geocacherov tym, ze neviedia o co ide, nemaju vypestovanu tu zodpovednost…