Ahoj,
Zakládám toto téma, protože se nikde nemůžu dočíst, jak si mám nastavit GeoGet, co kde poklikat atd. Prosím o jednoduché shrnutí všeho, co bych měl udělat pro zprovoznění tohoto programu. Díky.
Tezko odpovidat na takto obecnou otazku jinak nez odkazem na dokumentaci na strankach geogetu. Rad odpovim na konkretni dotaz, ale chtelo by to alespon naznak snahy o samostatne proniknuti do problemu.
Využiji tohoto vlákna, abych se zeptal, jestli je možné v Geogetu nějakým způsobem měnit velikost písma ve výpisu keší… např. změnou hodnoty někde v datovém adresáři… popř. zdali se o této možnosti uvažuje do budoucna.
Důvod mojí otázky je jednoduchý… pokud spouštím GG na svém notebooku, který bohužel nedisponuje moc zázračným rozlišením, snažím se obrazovku využívat co nejúsporněji a písmo v GG mi v tomto ohledu připadá neekonomické ![]()
Jinak bych chtěl HaLuMovi i všem, kteří se na vývoje GG podílejí, poděkovat za skvělou a záslužnou práci. Díky!
V Geogetu mám načteny vlastní (mnou založené) cache ale program je nemá podsvícené fialovou barvou (vlastně žádnou) a tudíž je nepovažuje za mnou založené. Jak nebo kde uložím informaci o tom že to jsou mé cache? Má se jim přiřadit nějaký TAG nebo tak něco? Díky
zatim to nejde, ale zkusim to tam nekdy pridat.
staci mit v nastaveni geogetu nastaveno tvoje jmeno, co pouzivas na geocaching.com. Jakmile toto slovo geoget najde v identifikaci ownera kese, automaticky ji povazuje za tvou.
Díky, již to funguje.