no a nejrychlejc to funguje takovym zvlastnim zpusobem, myslim ze se da zjednodusene popsat jako zaplaceni male castky :D, nebo pouziti geoget, mozigo. to pak jede urcite rychlejc nez 21krat
Ano, zaplatit můžeš. Nebo jako já ne. Proč? Protože jsem Klajdovi a jeho GSAK věnoval hodně času a práce na jedné komponentě a pokud mi následně napíše, že mi děkuje a ať mu zaplatím, tak sorry. Nejde o peníze, ale o princip. A to, co jsem popsal je vlastnost. Tak proč ji nevyužít. Třeba to někomu pomůže.
Ti, co uz z akehokolvek dovodu zaplatit nechcu maju este moznost si registraciu vygooglit. Alebo pouzit vmware a snapshot - objavi sa nag, navrat k snapshotu a instalovat znova.
u GSAKu jsem nemel problem zaplatit, myslim ze je to hodne dobrej soft, takze tech par dolaru na podporu mi rozhodne nemrzelo. Pokud te Clyde tak stve, tak pouzivaj nakou alternativu