Jak obejít NAG screen u GSAK

Pokud vás taky obtěžuje NAG screen u importu gpx souborů, zkuste to takto:

  1. spusťte makro pro hromadný import gpx souborů
  2. jakmile se objeví nasírací okno, klikněte na křížek pro jeho zavření
  3. než se okno uzavře, GSAK oznámí, že bude ukončen
  4. následně se naimportují všechny soubory (!!!)
  5. GSAK zdechne
    Opětovný start je cca 21x rychlejší, než odklikávání jednotlivých obrazovek.

no a nejrychlejc to funguje takovym zvlastnim zpusobem, myslim ze se da zjednodusene popsat jako zaplaceni male castky :D, nebo pouziti geoget, mozigo. to pak jede urcite rychlejc nez 21krat :wink:

Ano, zaplatit můžeš. Nebo jako já ne. Proč? Protože jsem Klajdovi a jeho GSAK věnoval hodně času a práce na jedné komponentě a pokud mi následně napíše, že mi děkuje a ať mu zaplatím, tak sorry. Nejde o peníze, ale o princip. A to, co jsem popsal je vlastnost. Tak proč ji nevyužít. Třeba to někomu pomůže.

Přesně jak píšeš - nejde o peníze, ale o princip. Takže přesně z tohoto důvodu bych já zaplatil.

Mimochodem, co přesně jsi pro Clyda na GSAKu udělal? Bylo by dobré se pochlubit :wink:

Ti, co uz z akehokolvek dovodu zaplatit nechcu maju este moznost si registraciu vygooglit. Alebo pouzit vmware a snapshot - objavi sa nag, navrat k snapshotu a instalovat znova. :slight_smile:

u GSAKu jsem nemel problem zaplatit, myslim ze je to hodne dobrej soft, takze tech par dolaru na podporu mi rozhodne nemrzelo. Pokud te Clyde tak stve, tak pouzivaj nakou alternativu :wink: