jak přidat fotky do log

mám takový malý dotaz: jak se dají přidat fotky do log in na gc.com??

dík za pomoc

odešleš log a někde se tam objeví "upload image" - možná vpravo nahoře nebo dole, je to normálně vidět, žádný problém.